بومی سازی قطعه اصلی برنرهای کوره آنیلینگ


شرکت ورق خودرو موفق به بومی سازی قطعه اصلی برنرهای کوره آنیلینگ (Recu perator)شد.

بومی سازی قطعات برای کاهش هزینه ها ورهایی از وابستگی های خارجی ، یکی از رویکرد های مهم ومورد تأکید جناب آقای مهندس اسماعیلی مدیرعامل محترم شرکت ورق خودرو بوده وبرای حرکت در جهت اجرایی شدن این رویکرد، اهداف استراتژیک تعریف و تدوین و موفقیت های بزرگی نیز در این مسیرحاصل گردیده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو، تیم فنی شرکت ورق خودرو با همکاری شرکت های داخلی موفق به ساخت اساسی ترین قطعه مشعل های کوره آنیلینگ شد.
مهندس مهدی محمدی رئیس دفتر فنی شرکت ورق خودرو در مصاحبه با روابط عمومی این شرکت ضمن اعلام خبرفوق افزود:مشعل های مورد استفاده در کوره آنیل شرکت ورق خودرو مطابق با تکنولوژی روز دنیا بوده وساخت این قطعه علاوه بر خودکفایی و هزینه کمتر،باعث جلوگیری از خروج ارز ازکشور می گردد.
لازم به ذکر است این قطعه به عنوان مبدل حرارتی عمل نموده و باعث پیش گرم شدن هوای ورودی به مشعل در محل احتراق می شود و در نتیجه کیفیت سوخت و بازده آن بالا می رود.
گفتنی است قطعه ساخته شده نسبت به نمونه خارجی آن از کیفیت بالاتر برخورداربوده و عمر مفید آن از ۳به۵سال ارتقاء یافته است.
شرکت ورق خودرو بر این باوراست که بهره گیری صحیح از ظرفیت های موجود در این شرکت و اتکاءبه دانش وارتقاءروحیه خودباوری کارکنان تلاشگر ومتعهد، راه را برای حصول موفقیت های ارزنده تر و مهم تر هموار می سازد.
کسب این موفقیت را به مدیرعامل و کارکنان شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تبریک می گوییم.
روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری