بازدید نماینده مردم شهرستان بروجن از شرکت ورق خودرو چهارمحال وبختیاری

بازدید نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی از شرکت ورق خودرو چهارمحال وبختیاری

سرکارخانم دکتر ربیعی نماینده محترم مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی به همراه آقای مهندس ملکی فرماندار ونیز تنی چند ازمسئولین   این شهرستان روز سه شنبه ۱۰اردیبهشت ماه۱۳۹۸ از شرکت ورق خودرو بازدید نمودند.

درآغاز این بازدید، آقای مهندس اسماعیلی،مدیر عامل شرکت ورق خودرو به میهمانان خیر مقدم گفت و سپس به تشریح روند تولید ورق گالوانیزه در این شرکت پرداخت و افزود: این شرکت نخستین و تنها تولید کننده ورق گالوانیزه خودرو در خاورمیانه است که پتانسیل تولید نامی  ۴۰۰ هزارتن محصولات صنعتی و خودرویی در سال را   دارا ست.

 مدیر عامل شرکت ورق خودرو خاطر نشان کرد: فن آوری استفاده شده در این شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است و این شرکت با تمامی توان و ظرفیت می کوشد تا مأموریت حساس خودرا در راستای تحقق برنامه توسعه خودایفا نمایدو با وجود تنگناها و موانع موجود در بحث صادرات ، این واحدصنعتی به حرکت خود ادامه می دهد و کارکنان تلاشگر این شرکت برای نیل به اهداف بلند مدت مطابق با استراتژی تدوین شده تلاش می کنند.

در ادامه سرکارخانم ربیعی ضمن ابراز خرسندی از این بازدید نقش مهم این شرکت در بحث اشتغالزایی در منطقه و شهرستان  را ستود و موفقیت شرکت ورق خودرو  درجهت خودکفایی کشور در تولید ورق گالوانیزه مورد  استفاده در صنایع خودرویی را افتخارآمیزدانست.

درپایان این نشست از زحمات بی شائبه جناب آقای مهندس اسماعیلی توسط میهمانان حاضر و نماینده کارگری به نمایندگی از کارکنان شرکت با تقدیم لوح تقدیر،تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری